Godło Polski

ul. gen. Władysława Sikorskiego 21
16-400 Suwałki

tel. 87 565 85 70
sekretariat@zs6.suwalki.eu

Szukaj

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

I półrocze

Przedmiotowe i rozwijające zainteresowania

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Godziny zajęć
(od ... do. ...)

Miejsce realizacji zajęć
(nr sali)

Krzysztof Gorszewski

Zajęcia dodatkowe z historii

środa

od 14.35 do 15.20

107

Dawid Harasim

Koło filmowe Czubakaz

piątek

od 14.35 do 15.20

piwnica

Monika Kowalska

Koło języka angielskiego

wtorek

i czwartek

od 14.35 do 15.20

108

Edyta Mieńko

Koło filmowe Czubakaz

środa

od 14.35 do 15.20

piwnica

Iza Monika Pacewicz

Zajęcia dodatkowe

z przedmiotów zawodowych

środa

od 14.35 do 15.20

6

Joanna Perkowska

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego

poniedziałek

od 15.30 do 16.15

211

Anna  Peza

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego

czwartek

piątek

od 14.30 do 16.00

208

Justyna Radziszewska

Zajęcia przygotowujące do olimpiady

poniedziałek

od 14.35 do 15.20

205

Justyna Radziszewska

Koło języka niemieckiego

poniedziałek

od 13.40 do 14.25

205

Beata Skupska

Zajęcia dodatkowe
z przedmiotów zawodowych

czwartek

od 14.35 do 15.20

210

Magdalena Stempska

Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego

środa

od 14.35 do15.20

202

Cecylia Sztabińska

Zajęcia przygotowujące do matury z geografii

poniedziałek

od 14.35 do15.20

8

Andrzej Szumski

Zajęcie przygotowujące do matury z historii

czwartek

od 14.35 do 15.20

106

Beata Taraszkiewicz

Zajęcia dodatkowe z biologii
i przedmiotów zawodowych

wtorek

od 14.35 do 15.20

203

Aleksander Turek

Programowanie robotów LEGO

piątek

od 14.35 do 15.20

13

Krzysztof Wiszniewski

Zajęcia szachowe

piątek

od 14.30 do 16.30

201

 
Zajęcia sportowe

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Godziny

Trener

siatkówka dziewcząt i chłopców

poniedziałek

czwartek

15.30 – 17.30

18.00 – 20.00

Grzegorz Smykowski

Patrycja Olszewska

futsal chłopców

wtorek

14.30 – 16.00

Dariusz Szmajda

siatkówka –  treningi drużyny I ligi

środa

15.30 - 17.00

Beata Kowalska

koszykówka chłopców

czwartek

14.30 – 16.00

Bartosz Małyszko

pływanie – basen OSiR

poniedziałek i piątek

18.40 – 19.25

Bartosz Małyszko

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies