Godło Polski

ul. gen. Władysława Sikorskiego 21
16-400 Suwałki

tel. 87 565 85 70
sekretariat@zs6.suwalki.eu

Szukaj
Zamknij
Wyszukaj
Zamknij okno

Zapraszamy do kontaktowania się z nauczycielami poprzez komunikator w Librusie oraz w godzinach dostępności nauczycieli

od 26 lutego 2024 roku

Nazwisko i imię nauczyciela 

Dzień tygodnia 

60 minut od godz.  ...

Andruczyk Beata

wtorek 

15.30 

Balcer Anna

czwartek 

7.00 

Barszczewska Anna 

 wtorek

15.20 

Boksz Beata

poniedziałek 

7.00 

Bukpas Ewa

środa 

15.30 

Burba Iwona

piątek

7.00 

Butkiewicz Katarzyna

poniedziałek 

7.00 

Butkiewicz Wojciech

wtorek 

14.25 

Bziom Krzysztof Tomasz 

poniedziałek 

15.20 

Czerech Adam Franciszek

piątek 

15.20 

Dąbrowska Aleksandra 

czwartek 

16.30 

Frydrych-Moldenhawer Ewa

poniedziałek 

7:00 

Gorszewski Krzysztof

poniedziałek 

15.30 

Gościewski Marcin 

czwartek 

15.20 

Grabowska Jolanta 

poniedziałek 

15.20 

Górski Andrzej

poniedziałek 

7.00 

Jaremko Mariusz

wtorek 

15:20 

Kalejta Joanna 

wtorek

7:00 

Konopko Robert 

wtorek

14.25 

Kowalska Beata

wtorek 

15.20 

Kowalska Monika

czwartek 

7:00 

Kozłowska Katarzyna

środa 

7.00 

Kwiatkowska Weronika 

  poniedziałek 

15.20 

Małyszko Bartosz

piątek

15:20 

Mieńko Edyta

wtorek

16.20 

Milewska Ewa 

czwartek 

15:00 

Moroz Tomasz 

poniedziałek 

15.30 

Mrozek Beata

wtorek 

7.00 

Nowacki Mariusz 

piątek

7.00 

Obuchowski Mieczysław 

środa 

7.00 

Pacewicz Iza Monika 

czwartek

15.20 

Perkowska Joanna

poniedziałek 

7.00 

Polakowski Dariusz 

środa 

7.00 

Popławska-Bartnik Urszula 

czwartek

15:20 

Poulakowski Tomasz

środa 

15:20 

Pryzowicz Janusz 

piątek 

7.00 

Racis Tomasz

piątek 

15:30 

Radziszewska Justyna 

piątek 

7:00 

Renkiewicz Zdzisław 

środa 

6:55 

Seredzińska Agnieszka

poniedziałek 

15.20 

Skupska Beata

czwartek

15.20 

Smykowski Grzegorz

czwartek 

16:30 

Sobotka Marcin Adam

czwartek 

7:00 

Sochoń Joanna 

czwartek 

16.30 

Sokołowska Joanna

czwartek 

7.00 

Sondej Mirosław 

wtorek 

7.00 

Staszkiewicz Joanna

wtorek 

7.00 

Stempska Magdalena Edyta 

wtorek

15.00 

Swiderska Katarzyna

poniedziałek 

15.20 

Szmajda Dariusz

wtorek 

7.00 

Szmigielska Emilia 

piątek 

7.00 

Sznejder Ryszard 

poniedziałek 

7.00 

Sztabińska Cecylia

czwartek 

16.15 

Szumski Andrzej

piątek 

7.00 

Słabińska Aneta 

czwartek

7:00 

Taraszkiewicz Paweł 

poniedziałek 

7:00 

Tomczyk Krzysztof 

poniedziałek 

7:00 

Tomczyk Michał 

wtorek 

7:00 

Turek Aleksander Oktawiusz

poniedziałek 

7:00 

Wasilewska Anita 

wtorek

7.00 

Wasilewska Iwona 

piątek 

7.00 

Wasilewski Arkadiusz

poniedziałek 

7.00 

Wasilewski Ryszard 

środa 

7.00  

Wiszniewska Kamila

czwartek 

7.00  

Wiszniewski Krzysztof

czwartek 

7.00  

Woronko Joanna  

poniedziałek 

15.20 

Programy
projekty
współpraca

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies