Godło Polski

ul. gen. Władysława Sikorskiego 21
16-400 Suwałki

tel. 87 565 85 70
sekretariat@zs6.suwalki.eu

Szukaj
Zamknij
Wyszukaj
Zamknij okno

Zapraszamy do kontaktowania się z nauczycielami poprzez komunikator w idzienniku
oraz w godzinach dostępności nauczycieli według poniższego harmonogramu:

Nauczyciel

Przedmiot / zajęcia

Dzień tygodnia

Godzina rozpoczęcia konsultacji,
która trwa 60 minut w każdym tygodniu pracy

Sala

Adres
e-mail

Andruczyk Beata

psycholog

wtorek

15.30

116

b.andruczyk@zs6.pl

Barszczewska Anna

język angielski

czwartek

15.20

111

a.barszczewska@zs6.pl

Bartoszewicz Andrzej

biblioteka

wtorek

7.00

212

a.bartoszewicz@zs6.pl

Boksz Beata

język polski

poniedziałek

15.20

206

b.boksz@zs6.pl

Burba Iwona

język angielski

piątek

7.00

107

i.burba@zs6.pl

Butkiewicz Katarzyna

język angielski

piątek

7.00

105

k.butkiewicz@zs6.pl

Butkiewicz Wojciech

zawodowe

środa

14.30

308

w.butkiewicz@zs6.pl

Bziom Krzysztof

religia, historia

czwartek

15.30

7

k.bziom@zs6.pl

Czerech Adam

zawodowe

środa

15.20

4

a.czerech@zs6.pl

Dąbrowska Aleksandra

wychowanie fizyczne

poniedziałek

15.20

hala

a.dabrowska@zs6.pl

Frydrych-Moldenhawer Ewa

geografia

poniedziałek

7.00

gabinet wicedyrekt.

frydrych@zs6.suwalki.eu

Gorszewski Krzysztof

historia

środa

15.30

210

k.gorszewski@zs6.pl

Gościewski Marcin

zawodowe

wtorek

7.00

113

m.gosciewski@zs6.pl

Górski Andrzej

zawodowe

piątek

15.20

3

a.gorski@zs6.pl

Grabowska Jolanta

zawodowe

środa

15.30

12

j.grabowska@zs6.pl

Jaremko Mariusz

zawodowe

wtorek

14.30

warsztat

m.jaremko@zs6.pl

Kacprzyk Tomasz

zawodowe

czwartek 
co 2 tyg.

14.30

208

t.kacprzyk@zs6.pl

Kalejta Joanna

zawodowe

wtorek

7.00

214

j.kalejta@zs6.pl

Konopko Robert

zawodowe

środa

14.35

307

r.konopko@zs6.pl

Kotkowski Piotr

zawodowe

czwartek

15.20

114

p.kotkowski@zs6.pl

Kowalska Beata

wychowanie fizyczne

środa

 

15.20

siłownia

b.kowalska@zs6.pl

Kowalska Monika

język angielski

środa

7.00

106

m.kowalska@zs6.pl

Kwiatkowska Weronika

chemia

czwartek

15.20

211

w.kwiatkowska@zs6.pl

Małyszko Bartosz

wychowanie fizyczne

środa

15.20

siłownia

b.malyszko@zs6.pl

Mieńko Edyta

zawodowe

wtorek

15.20

103

e.mienko@zs6.pl

Milewska Ewa

język angielski

poniedziałek

15.20

108

e.milewska@zs6.pl

Morański Andrzej

matematyka

piątek

7.00

11

a.moranski@zs6.pl

Mrozek Beata

matematyka

wtorek

7.00

9

b.mrozek@zs6.pl

Nowacki Mariusz

zawodowe

wtorek

7.00

204

m.nowacki@zs6.pl

Obuchowski Mieczysław

zawodowe

czwartek

7.00

307

m.obuchowski@zs6.pl

Pacewicz Iza

zawodowe

środa

15.20

6

i.pacewicz@zs6.pl

Perkowska Joanna

zawodowe

piątek

7.00

112

j.perkowska@zs6.pl

Podziewska Gabriela

religia

wtorek

16.30

08

g.podziewska@zs6.pl

Polakowski Dariusz

zawodowe

środa

7.00

14

d.polakowski@zs6.pl

Popławska-Bartnik Urszula

język niemiecki

czwartek

15.35

05

u.poplawska@zs6.pl

Poulakowski Tomasz

zawodowe

środa

15.20

102

t.poulakowski@zs6.pl

Pryzowicz Janusz

zawodowe

piątek

7.00

5

j.pryzowicz@zs6.pl

Radziszewska Justyna język niemiecki piątek 7.00 205 j.radziszewska@zs6.pl
Renkiewicz Zdzisław zawodowe środa 7.00 306 z.renkiewicz@zs6.pl
Seredzińska Agnieszka język angielski środa 15.20 110 a.seredzinska@zs6.pl
Skupska Beata zawodowe czwartek 15.20 113a b.skupska@zs6.pl
Słabińska Aneta język angielski piątek 7.00 109 a.slabinska@zs6.pl
Smykowski Grzegorz wychowanie fizyczne, zawodowe poniedziałek 15.30 hala g.smykowski@zs6.pl
Sobotka Marcin zawodowe czwartek 7.00 213 m.sobotka@zs6.pl
Sochoń Joanna język polski środa 7.00 208 j.sochon@zs6.pl
Sokołowska Joanna matematyka

czwartek

7.00 8 j.sokolowska@zs6.pl
Staszkiewicz Joanna zawodowe wtorek 13.00 warsztat Sicar j.staszkiewicz@zs6.pl
Stempska Magdalena język niemiecki środa 7.00 202 m.stempska@zs6.pl
Szmajda Dariusz wychowanie fizyczne piątek 15.30 hala d.szmajda@zs6.pl
Szmigielska Emilia fizyka czwartek 15.20 203 e.szmigielska@zs6.pl
Sznejder Ryszard zawodowe poniedziałek 15.20 303 r.sznejder@zs6.pl
Sztabińska Cecylia geografia, edb czwartek

15.20

10 c.sztabinska@zs6.pl
Szumski Andrzej historia, wos, hit środa 15.20 209 a.szumski@zs6.pl
Szymanowska Dominika pedagog wtorek 7.00 115 d.szymanowska@zs6.pl
Świderska Katarzyna wychowanie fizyczne

środa

7.00

sala gimn. k.swiderska@zs6.pl
Taraszkiewicz Beata biologia, zawodowe środa 15.20

211

b.taraszkiewicz@zs6.pl
Taraszkiewicz Paweł zawodowe wtorek 15.00 302 p.taraszkiewicz@zs6.pl
Tomczyk Krzysztof zawodowe

wtorek

15.20 305 k.tomczyk@zs6.pl
Tomczyk Michał zawodowe wtorek 15.20

304C

m.tomczyk@zs6.pl
Turek Aleksander zawodowe poniedziałek 7.00 13 a.turek@zs6.pl
Urynowicz Szymon

zawodowe

poniedziałek

15.20 201 s.urynowicz@zs6.pl
Wasilewska Anita matematyka czwartek 15.30

4

a.wasilewska@zs6.pl
Wasilewska Iwona język polski

czwartek

7.00 207 i.wasilewska@zs6.pl
Wasilewski Jan zawodowe czwartek 15.30 pokój nauczycielski j.wasilewski@zs6.pl
Wiszniewska Kamila zawodowe czwartek 15.20 101 k.wiszniewska@zs6.pl
Wiszniewski Krzysztof zawodowe czwartek 15.20 104 k.wiszniewski@zs6.pl
Woronko Joanna biblioteka poniedziałek 15.20 gabinet dyrektora dyrektor@zs6.suwalki.eu
Wronka Marcin zawodowe wtorek 12.45 warsztaty m.wronka@zs6.pl

 

Programy
projekty
współpraca

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies