Godło Polski

ul. gen. Władysława Sikorskiego 21
16-400 Suwałki

tel. 87 565 85 70
sekretariat@zs6.suwalki.eu

Szukaj

Sukcesy sportowe szkoły w roku szkolnym 2017/2018

 

Data

Imię i nazwisko

ucznia - klasa

Miejsce

Nazwa zawodów

Nauczyciel przygotowujący

miejsca medalowe w Miejskiej Rywalizacji Sportowej

28.09.2017r.

Agnieszka Miszkiel – 3TR

Aleksandra Mozerys – 2TL

Jakub Kowalewski – 1Ti1

Damian Zubrzycki – 4TD

Radosław Ołów – 3CE

Dariusz Raczyło – 3Ti2

Mateusz Sienica – 3Ti2

Daniel Butkiewicz – 3TL

II - skok w dal

I  - pchnięcie kulą

II - bieg prze płotki

II – bieg na 400m

II - bieg 1500m

II - skok w dal

III - skok wzwyż

III - pchnięcie kulą

III – rzut oszczepem

Jesienne zawody zrzeszenia LZS
w lekkiej atletyce

K. Świderska

16.10.2017

Piotr Kareło – 2Ti1

Adrian Piekarski – 4TL

Tomasz Rytelewski – 4TL

Patryk Paciorkowski – 3TL

Radosław Ołów – 3CE

Daniel Szuliński - 3Ti1

Gabriel Romotowski – 1TLiS

Patryk Bogdanowicz – 1TLiS

Dawid Dubiński – 1TLiS

Wojciech Milewski – 1TLiS

Sebastian Zackiewicz – 1TLiS

Jakub Janczewski – 2Ti1

II

Mistrzostwa Suwałk
w piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych

D. Szmajda

09.11.2017

 

20.11.2017

Daniel Czarniecki – 2Ti1

Rafał Konopko – 2B

Bartosz Murawski – 2B

Piekarski Albert – 2B

Zujko Piotr – 2B

Angulski Michał - 3Ti2

Raczyło Dariusz - 3Ti2

Tomasz Łepkowski - 3Ti2

Mariusz Markiewicz - 3Ti2

Przemysław Jabłoński – 2Ti1

Bernatowicz Dawid – 4B

Kacper Kardel – 2Ti2

II

Mistrzostwa Suwałk
w piłce siatkowej chłopców

K. Świderska

05.12.2017

Adrian Bondarow – 3CE

Jacek Zadarko – 4TR

III

Mistrzostwa Suwałk
w badmintonie chłopców

B. Kowalska

23.02.2018

Piotr Kareło – 2Ti1

Adrian Piekarski – 4TL

Tomasz Rytelewski – 4TL

Patryk Paciorkowski – 3TL

Radosław Ołów – 3CE

Daniel Szuliński – 3Ti

Gabriel Romotowski – 1TLiS

Patryk Bogdanowicz – 1TLiS

Dawid Dubiński – 1TLiS

Wojciech Milewski – 1TLiS

Sebastian Zackiewicz – 1TLiS

Jakub Janczewski – 2Ti1

I

Mistrzostwa Suwałk
w halowej piłce nożnej

D. Szmajda

finały wojewódzkie - Licealiada

11.10.2017

Michał Naumowicz – 1Ti2

Rafał Duś – 1TL

Kacper Kardel – 2Ti2

Piotr Kareło – 2Ti1

Mateusz Urbanowicz – 2CiS

Radosław Ołów – 3CE

Patryk Pałkiewicz – 4TD

Daniel Judzewicz – 3B

Michał Rydzewski – 3TT

Karol Waszkiewicz – 1CE

IX

Drużynowe biegi przełajowe

D. Szmajda

21.10.2017

Rafał Duś – 1TL

Piotr Zieliński – 1Ti1

Michał Naumowicz – 1Ti2

Mateusz Gajewski – 2Ti2

Kacper Kardel – 2Ti2

Piotr Kareło – 2Ti1

Mateusz Urbanowicz – 2CiS

Patryk Pałkiewicz – 4TD

Daniel Judzewicz – 3B

Michał Rydzewski – 3TT

Karol Waszkiewicz – 1CE

VII

Sztafetowe biegi przełajowe

D. Szmajda

8.12.2017

Jacek Zadarko – 4TR

Adrian Bondarow – 3CE

IV

Badminton

B. Kowalska

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies