Godło Polski

ul. gen. Władysława Sikorskiego 21
16-400 Suwałki

tel. 87 565 85 70
sekretariat@zs6.suwalki.eu

Szukaj

Suwalskie Centra Kompetencji Zawodowej - kompleksowy model modernizacji systemu kształcenia zawodowego na terenie Miasta Suwałki

Celem projektu jest wdrożenie kompleksowego modelu modernizacji procesu kształcenia 3 szkół zawodowych oraz wsparcia 637 uczniów i 40 nauczycieli szkół zawodowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Suwałki poprzez przygotowanie nowych programów nauczania, doradztwo kompetencji, staże zawodowe, dodatkowe formy kształcenia oraz współpracę z uczelniami wyższymi i pracodawcami.

Wkład Funduszy Europejskich: 4 167 371,41PLN

Okres realizacji: 01.01.2018 – 31.12.2020

Informacje o realizacji:

 

Oferta zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2018/2019 – II półrocze

Nauczyciel

Nazwa zajęć – nr zadania

Liczba uczniów

Dzień tygodnia

Godziny

od … do …

Boksz Beata

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego - zadanie 11

10

poniedziałek

13:40 – 15:20

Bukpas Ewa

Zajęcia indywidualne z języka polskiego - zadanie 11

4

środa

13:40 – 14:25

piątek

14:35 – 15:20

środa

14:35 – 15:20

wtorek

14:35 – 15:20

Górski Andrzej / Polakowski Dariusz

ECDL - zadanie 8

15

wtorek

piątek

14:30 – 16:15

Harasim Dawid Karol

Koło filmowo-reklamowe – zadanie 9

10

piątek

14:35-16:15

Kalejta Joanna

Zajęcia z przedsiębiorczości - zadanie 9

10

czwartek

13:40-14:25

Warsztaty z kreatywności - zadanie 10

10

sobota

8:55-12:35

Mieńko Edyta

Akademia Cisco – zadanie 8

8

8

wtorek

poniedziałek

14:35-17:10

14:35-16:15

Morański Andrzej

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – zadanie 11

10

poniedziałek

14:35-16:15

Mrozek Beata

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - zadanie 11

10

poniedziałek

14:35-16:15

Zajęcia przygotowujące do podjęcia studiów - zadanie 15

10

czwartek

14:35-16:15

Odojewski Paweł

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – zadanie 11

10

czwartek

14:35-16.15

Pacewicz Iza

Koło motoryzacyjne  – zadanie 16

6

czwartek

14:35-16.15

Perkowska Joanna

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego  - zadanie 11

2

poniedziałek

14:35-15:20

wtorek

13:40-14:25

Peza Anna

Zajęcia indywidualne - zadanie 11

3

wtorek

piątek

13:40-14:25

08:00-08:45

poniedziałek

14:35-15:20

czwartek

13:40 – 15:20

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego – zadanie 11

10

środa

13:40-15:20

10

wtorek

14:35-16:15

Warsztaty z kompetencji miękkich - zadanie 10

10

sobota

8:55-12:35

Seredzińska Agnieszka

Język angielski branżowy - zadanie 9

10

czwartek

14:35-16:15

Zajęcia indywidualne - zadanie 11

3

środa

13:40-14:25

poniedziałek

14:35-15:20

środa

13:40-14:25

Sokołowska Joanna Zajęcia indywidualne - zadanie 11 1 czwartek 14:35 - 15:20

Sondej Mirosław

Zajęcia indywidualne – zadanie 11

1

wtorek

13:40-15:20

Stempska Magdalena

Zajęcia indywidualne – zadanie 11

1

poniedziałek

14:35-15:20

Wasilewska Iwona

Szkolny Punkt Informacji i Kariery  – zadanie 3

20

środa

13:40-14:25

Wiszniewski Krzysztof

Zajęcia przygotowujące do kwalifikacji E.13 – zadanie 11

10

sobota

8:55-12:35

Koło serwisowo-techniczne – zadanie 9

10

wtorek

14:35-16:15

 

 

 

Załączniki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij informację o plikach Cookies