Młodzi głosują

14.05.2025

Wybory Prezydenckie w Naszej Szkole

W naszej szkole odbyła się symulacja wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy uczeń i każda uczennica mieli możliwość oddania jednego głosu na kandydata, którego poparliby w prawdziwych wyborach prezydenckich.

Celem przedsięwzięcia było nie tylko poznanie mechanizmu demokratycznych wyborów, ale także rozwijanie postaw obywatelskich wśród młodzieży.

Wyniki szkolnego głosowania w załączonej galerii zdjęć. 

Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski.