Młodzi głosują
14.05.2025Wybory Prezydenckie w Naszej Szkole
W naszej szkole odbyła się symulacja wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Każdy uczeń i każda uczennica mieli możliwość oddania jednego głosu na kandydata, którego poparliby w prawdziwych wyborach prezydenckich.
Celem przedsięwzięcia było nie tylko poznanie mechanizmu demokratycznych wyborów, ale także rozwijanie postaw obywatelskich wśród młodzieży.
Wyniki szkolnego głosowania w załączonej galerii zdjęć.
Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski.